26 Haziran 2016 Pazar

Isis Pharma Dermokozmetik Ürünleri Portakalrengi.com'da.

Herkese merhabalar.
Günlük yaşantımızda gerek cilt ve vücut bakımı, gerekse makyaj ürünlerinde dermokozmetik ve bitkisel içerikli ürünleri tercih ettiğimiz zamanlar oluyor. Hele ki cildi hassas olan kişiler için bu ürünlerin varlığı daha da önem kazanıyor. Son yıllarda bu tarz ürünleri bulabilmek için eczanelere de gitmeye gerek kalmıyor, online alışverişlerle istediğimiz ürünleri kolayca hatta indirimli olarak temin edebiliyoruz. Portakalrengi.com da o sitelerden bir tanesi.

Özellikle problemli ciltler için çözümler üreten köklü firma Isis Pharma da portakalrengi.com'da bulabileceğiniz dermokozmetik markalarından biri. 
Isıs Pharma
Uzun bir araştırma döneminden sonra 1960lı yıllarda Fransa’da üretime geçen Isis Pharma, bugün en iddialı dermokozmetik markalarından biri haline gelmiştir. Uv ışınları, yorgunluk, stres, akne, vitiligo gibi hastalıklar ve daha pek çok etkenin neden olduğu  tüm cilt sorunlarına etkili şekilde cevap veren marka hücresel biyoloji ve biyokimya alanlarında multi disipliner çalışma anlayışı ile birlikte,  uzmanlar eşliğinde formüle edilen ürünlere sahiptir. Isıs Pharma’da yer alan tüm seri ve ürünler, kendi üretim amaçları doğrultusunda maksimum etki gösterirler.
Isıs Pharma Ruboril Expert Cilt Bakım Seti
Gözeneklerde derinlemesine temizlik sunan ve aynı anda kılcal damarlarda meydana gelen çatlamalarla yüzde oluşan kızarıklıkların etkisini azaltan bir üründür. Ruboril Expert Cilt Bakım seti düzenli kullanımla beraber daha etkili sonuçlar alacağınız  klinik onaydan geçmiş bir üründür. 
Isıs Pharma Ruboril Expert Cilt Bakım Seti
*Ruboril Expert S 30 ml: Ciltteki kızarıkları en aza indirir, pürüzsüz bir görünüm elde etmenizi sağlar.  Günde iki defa ve düzenli olarak üç ay boyunca kullanılması tavsiye edilir.  SPF 30 ve üzeri koruyucu ile kullanımı halinde ürünün etkisi daha da artacaktır. 

* Ruboril Expert SPF 50 5 ml:  Güneşin zararlı ışınlarından cildinizi uzun süre kalıcı şekilde korur.   Aynı anda cildi nemlendirir ve temizler.

*Ruboril Kızarıklık ve Kılcal Damar Problemleri İçin Krem: Deride oluşan ince kılcal damar çatlamaları ve kızarıklığı önlemede etkilidir. Özellikle yanak ve burun bölgesinde oluşan bu durumu düzenli krem kullanımı sayesinde giderebilirsiniz. Özel içeriği ile Ruboril Kılcal Damar – Kızarıklık Kremi yapısındaki bitki özleri ile kırmızı lekeleri azaltır. Cildin kurumasını engelleyen Rozaselin maddesi ile gerekli olan nemi geri kazandırır. Isis Parma Ruboril krem tüm cilt tipleri için uygundur ve hassas ciltlerde herhangi bir alerjik reaksiyonu yoktur. Kılcal damar reaksiyonun önüne geçen bu ürün, sizi rahatsız eden, yüzünüzde oluşan kızarıkları giderilir. Ek olarak cildinizin kuruluğunu da engelleyerek uzun süre boyunca nem sağlar.  

RUBORIL® EXPERT S
Isis Pharma Ruboril Kızarıklık & Kılcal Damar Problemleri İçin Krem Kullanımı  
Geniş kullanıcı kitlesine sahip ürün, kılcal damarların çatlamasına bağlı oluşan kırmızı yüzeylerde azalma sağlar. Isis Parma  RuborilKızarıklık & Kılcal Damar Kremini sadece yüzde değil farklı bölgelerde oluşan çatlamalarda da kullanabilirsiniz.  Kremin içeriği ince damarları yok edecek şekilde formüle edilmiştir. Söz konusu kremi etki gösterinceye kadar her gün düzenli olarak uygulamanız tavsiye edilir. Ancak devamlı kullanımı için de bir sakınca yoktur. Düzenli kullanımda sabah ve gece yatmadan önce olmak üzere iki defa uygulayabilirsiniz.

Isis Pharma Ayrıcalığı
Bitkisel özlerden gücünü alan Isis Pharmaürünleri iyileştirici etkiye sahiptir. Formülü şüpheli gelişigüzel kozmetiklere göre kullanım ve etki bakımından fark atan marka tahriş sebebi ya da alerjik etki olabilecek hiçbir ürün içermez. Bununla birlikte ciddi dermatolojik hastalıkların tedavisinde de destekleyici bir etkiye sahiptir.

Isis pharma ruboril ürünleri ve isis pharma markasının diğer cilt bakım ürünlerini portakalrengiadresinden inceleyebilir ve güvenle sipariş verebilirsiniz. Ayrıca Ruboril serisi ürünlerde %15 indirim fırsatı da var, duyduk duymadık demeyin:)


isis-ruboril.jpg görüntüleniyor

Herkese sevgiler. 
Özlemle Kelebeketkisi Blog
 isis-ruboril.jpg görüntüleniyor

14 Haziran 2016 Salı

Mayıs Favorilerim

Herkese merhaba,

Mayıs Favorilerim videom kanalımda yayında. Keyifli izlemeler :)

Youtube kanalıma abone olmayı unutmayınn :)10 Haziran 2016 Cuma

NYX Matte Liquid Liner MLL01 Black Noir // Sıvı Siyah Eyeliner

Herkese merhabalar. 
Uzun zamandır bloguma yazı yazmaya fırsat bulamıyordum. Malum okul işleri,  sınav hazırlama, sınavları okuma, not girme derken okulların son haftasına gireceğimiz şu günlerde ancak fırsat bulabildim bir şeyler yazmaya. 

Nisan ayında Nyx kozmetikten çok cici bir paket almıştım. Nyx Türkiye piyasasında var olan bir markaydı ama kendilerine ait bir mağazaları yoktu. Boyner'de ve çeşitli internet sitelerinde ürünlerine ulaşılabiliyordu. 18 Haziran'dan itibaren de İstanbul'da Bağdat caddesinde ilk mağazalarını açıyorlar. Ayrıca online satış siteleri de yapım aşamasındaymış. Nyx severler için oldukça güzel bir haber bu:)


Nyx çok bonkör davranmış ve bir çok ürününü denemem için yollamış. Şimdi en sevdiğim ve her gün makyajımın vazgeçilmez ürünlerinden biri olan, bittikçe yine almak isteyeceğim bir üründen bahsedicem sizlere o da Nyx Matte Liquid Liner. 


Bu simsiyah, mat, kıl fırçalı, ince uçlu bir eyeliner. 

Ben yıllardır keçe uçlu eyelinerlar kullanıyordum. Böyle ince uçlu olanları bir türlü kullanamıyordum, dağılıyordu, bulaşıyordu vs. Bunu da ilk gördüğümde gözüm oldukça korkmuştu ama hiç de düşündüğüm gibi olmadı. Nyx Matte Liquid Eyeliner inanılmaz bir şekilde kolay sürülüyor. Özellikle ince ucu sayesinde kuyruk çok muntazam şekilde çizilebiliyor.


Sürdükten saniyeler sonra matlaşıyor ve abartmıyorum gün boyunca yerinden bile kıpırdamıyor. Siyahlığına, matlığına ve kalıcılığına bayılıyorum. Elimdeki diğer eyelinerın hepsini bir kenara attım resmen:)

Yukarıdaki resimdeki ilk sürüldüğü hali, aşağıdaki de matlaşmış hali. Mükemmel görünmüyor mu:)

Siyah bir eyelinerda önem verdiğim şeyler, sürüm kolaylığı, yapısı ve siyahlığıdır. Nyx Matte Liquid Eyeliner üçünde de çok çok başarılı.


Fiyatı konusunda bi bilgim yok, ama 20-30tl arasındadır diye düşünüyorum. 

Sizlerden kullananlar var mı?  Yorumlarınızı bekliyorum.

Herkese sevgiler..
Özlemle Kelebeketkisi Blog

1 Haziran 2016 Çarşamba

Kozmetik Alışverişim MAC, VS, Catrice, Kiko

Herkese merhaba,

Youtube kanalımda yeni bir alışveriş videosuyla karşınızdayım, keyifli izlemeler :)